25 березня в Харківському національному университеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбулося засідання круглого столу з обговорення питань бюджетної та податкової децентралізації.
У круглому столі приймали участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Державної фіскальної служби, керівництво структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування. З боку представників Харківського національного университету міського господарства імені О.М.Бекетова у круглому столі були задіяні експерти Центру регіонального розвитку, викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку проф. Димченко О.В., доц. Єсіна В.О., ст. викл. Панова О.Д. та доц. кафедри Електропостачання міст Карпалюк І.Т.
Круглий стіг проводився за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Уряду Великобританії.


Новини

На сайті 174 гостя та 0 користувачів