6 листопада 2023 року у рамках проєкту ЄС Жан Моне (Jean Monnet Programm) та співпраці  двох потужних освітніх закладів - Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова та Сумського державного університету професор кафедри Економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України - Леонід Мельник прочитав онлайн-лекцію "Проривні технології в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: Досвід ЄС та практика України" для  здобувачів вищої освіти спеціальностей 076 "Підприємництво та торгівля" та 073 "Бізнес-адміністрування".

Лекція викликала багато запитань слухачів та жваву дискусію.  Під час інтерактивної частини зустрічі здобувачі поставили численні запитання Леоніду Мелнику, зокрема:

- Які ключові відмінності між промисловими революціями 3.0, 4.0 і 5.0, і як вони впливають на галузі промисловості?

- Які перешкоди і виклики стоять перед Україною в процесі впровадження ініціатив індустрій 4.0 і 5.0?

- Які сектори промисловості в Україні найбільше вигідно модернізувати за допомогою проривних технологій?

- Як Україна може використовувати досвід ЄС для підвищення конкурентоспроможності своїх промислових галузей у світлі проривних технологій?

Висловлюємо вдячність Леоніду Мельнику  за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку здобувачів!

На сайті 453 гостя та 0 користувачів