22 квітня 2015 р. експерти Центру регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова, старші викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку – Панова Олена Дмитрівна і Славута Олена Іванівна взяли участь у навчальному семінарі «Роль медіа у державно-приватному партнерстві» від Програми USAID «Розвиток державно-приватного партнерства», що відбувся у Харкові в готелі «Прем'єр Палас Готель Харків».

Під час семінару учасниками було розглянуто нормативно-правові та практичні питання реалізації проектів державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні, проаналізовано правовий статус ЗМІ крізь призму законодавства та визначено роль ЗМІ у просвітницькій діяльності стосовно створення інформаційного простору щодо ДПП. Під час заходу було також організовано круглий стіл, у ході роботи якого було відпрацьовано модель презентації проекту ДПП представників місцевих органів влади для мас медіа та визначено ключові аспекти ефективної комунікації з питань ДПП.

По закінченню семінару усі учасники отримали сертифікати Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Довідка про Програму розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID): Програма розвитку державно-приватного партнерства USAID допомагає створити в Україні середовище, сприятливе для державно-приватного партнерства (ДПП) шляхом вдосконалення законодавства для створення правового середовища, яке сприяє впровадженню ДПП, а також підтримки діяльності національного уповноваженого органу з ДПП. Крім того, в рамках Програми розвитку ДПП готуються до впровадження пілотні проекти ДПП в ключових секторах шляхом надання консультативної, навчальної допомоги та інформаційної підтримки пілотним містам на всіх етапах підготовки проекту: від концепції до представлення пілотних проектів на ринку через прозорий та конкурентний конкурс.

 


Новини

На сайті 34 гостя та 0 користувачів