Фонд міжнародного розвитку Організації країн експортерів нафти (OFID) та Програма розвитку ООН запрошують громадські організації з Європи, Центральної Азії та Близького Сходу подати свої проектні ідеї на Міжрегіональний грантовий конкурс від ОФІД-ПРООН та спільно розвивати, перевіряти, або розділяти сучасні рішення проблемам розвитку, що характерні регіонові.

Кінцевий термін: 30 березня 2015
Відкритий для громадських організацій зі Східної Європи (в т.ч. з України) та Близького Сходу.
Розмір гранту: 20-55 тисяч доларів


Тематичними пріоритетами даного конкурсу є:

пріоритет 1: доступні рішення енергетичного та водного забезпечення: технологічні рішення, що вирішать проблему нестачі доступу до енергії та води;
пріоритет 2: економічне управління та зайнятість: вирішення необхідності більш інклюзивного (відкритого) ринку праці з одночасним збільшенням можливостей доступу до ринку праці.

Право на участь

На цю програму свої заявки можуть подавати громадські організації з України, а також Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Грузії, Казахстану, Косово, Киргизстану, Молдови, Чорногорії, Румунії, Сербії, Таджикистану, Македонії, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану, а також з Джибуті, Єгипту, Йорданії, Лівану, Марокко, Сомалі, Палестини, Судану, Сирії, Тунісу та Ємену.

Грант

Гранти, мінімальна сума — 20,000, максимальна — 50,000, підтримуватимуть проекти протягом 12 місяців.

Подача заявки

Міжрегіональний грантовий конкурс складається з двох етапів.

1 — Заявка про інтерес

Потенційні заявники коротко пояснюють проектні ідеї та надають інформацію про діяльність та статус організації. Організації повинні заповнити форму та надіслати її, разом з перекладеними на англійську мову документами про реєстрацію організації як неурядової, на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі заявки про інтерес30 березня 2015.

2 — Повна заявка

Після позитивного відбору заявок про інтерес, кожен заявник налагоджує/посилює співпрацю з однією з інших організацій з іншого регіону, в якій діє програма (розділ “Право на участь”). Організації разом розробляють детальну проектну пропозицію у відповідності з додатком B та додатком C. Додатково, одна з організацій партнерів також має заповнити лист-зобов'язання та надіслати його разом з перекладеною на англійську мову реєстрацією організації на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі повної заявки — 31 травня 2015 року.

З будь-яких запитань пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело : http://www.civicua.org/news/view.html?q=2416752


Новини

На сайті 177 гостей та 0 користувачів