Представники Центру регіонального розвитку, викладач та аспірант кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Єсіна Валерія Олександрівна та Сидоренко Юлія В'ячеславівна відвідали семінар-практикум з питань підготовки заявки від міст Харківської області на участь у «Міському компоненті» проекту ЄС / ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ», який відбувся 24 лютого 2015 року.

Серед учасників були також представники Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації , координатор Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Джеміле Умєрова, представники міських рад міст обласного та районного значення Харківської області, представники ЗМІ.

Під час семінару запрошені представники міст області ознайомилися з цілями та завданнями Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» в Харківській області, а також презентацією «Міського компоненту» Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» в Харківській області.


Новини

На сайті 181 гість та 0 користувачів