4-8 лютого 2015 року у м. Суми відбудеться «Школа проектного менеджменту» для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.


Суть заходу: під час проведення школи учасники візьмуть участь у навчально-тренінговому курсі по проектному менеджменту (робота над ідеєю, написання, адміністрування проектів…), опрацюють ідею та створять проектну заявку на фінансування даної ідеї. На заході відбудеться захист заявок, кращі з яких отримають фінансування від організатора. Ті учасники, проекти яких не будуть профінансовані, отримають кваліфіковану інформаційну підтримку для роботи в подальшому над даною ідеєю. 
Учасники: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 18 до 35 років.
Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході. Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній. На захід учасники мають приїхати вже з підготовленою ідеєю для написання заявки, що має бути описано в есе при заповнені анкети, яку вони будуть опрацьовувати на школі.

ВАЖЛИВО: при заповненні анкети зверніть, будь ласка, увагу на умови участі в заході: goo.gl/MnmKv6!

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету (http://goo.gl/ZOLto3 ) до 20.00 25 січня 2015 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20.00 26 січня.

За детальною інформацією звертайтесь: +380957312988, +380930624792, //e.mail.ru/compose/?mailto=mailto%Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" data-mce-href="mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Дєнісова Наталка)

 

Сайт СОКМО: www.molod.sumy.ua/


Новини

На сайті 9 гостей та 0 користувачів