Маєте ідею, яка переверне світ та вирішить проблеми виробництва енергії, доступу до води та їжі? В нас є ще одна можливість для тих, хто мріє та діє.

Shell Ideas360 – це всесвітнє змагання студентських проектів, які мають на меті послабити тиск на світові енергетичні, продовольчі або водні ресурси. Цьогорічне змагання вже розпочато!

Організатори впевнені, що кожен може стати автором проривної ідеї, а недорогі і надійні рішення змінять життя людей та цілих громад. Вже знаєш, як це зробити? Тоді вперед.

Етап 1: Сформулюй

До 1 грудня 2014 року реєструйся онлайн на сайті www.shellideas360.com – долучайся до онлайн спільноти – бери участь у вступних тренінгах через Google Hangouts.

ВЧИСЬ І НАДИХАЙСЯ!

Зареєструйся і створи власний профайл. Візьми участь індивідуально або створи команду до трьох учасників. Ти можеш подати свою ідею, отримати доступ до Google Hangouts та використати можливості онлайн спільноту, щоб сформулювати свою ідею найкращим чином.

Етап 2: Розвивай

У період з 22 січня до 8 березня 2015 року обрані ідеї отримають доступ до:

  • Визначеного ментора;
  • Експертних Google Hangouts – тренінгів для подальшого розвитку ідеї, покращення лідерських якостей і бізнес-навичок з метою підтримки і розвитку кар’єри.

БУДЬ НА ЗВ’ЯЗКУ З ЕКСПЕРТАМИ!

Спілкуйся з ментором та експертом «Шелл» та розвивай бізнес-навички в Google Hangouts.

Етап 3: Презентуй

У період з 14 квітня до 22 травня 2015 року команди-фіналісти отримають:

  • Подорож до Нідерландів;
  • триденне інтенсивне тренування;
  • Можливість презентувати свої ідеї керівникам компанії «Шелл», інноваторам та лідерам індустрії.

РОЗКРИВАЙ СВІЙ ТАЛАНТ!

Презентуй свою ідею, залучись підтримкою експертів «Шелл» та отримай ексклюзивний доступ до змагання Shell Eco-Marathon і форуму «Забезпечення прогресу разом» (Powering Progress Together) в Роттердамі.

Переможні ідеї

Найкращі ідеї, представлені на змаганні Shell Ideas360, будуть розглянуті в рамках програми Shell Gamechanger. Ця програма заснована в 1996 році, і співпрацює із більш ніж 1500 новаторами, втіливши більше 100 їх ідей в реальність – деякі з них з величезним потенціалом.

Долучайтеся до Shell Ideas360 вже сьогодні, і ви також зможете виграти захоплюючу можливість дослідити світ, отримавши подорож від National Geographic Adventure.

Контакти

Деталі конкурсу: www.shell.ua

Реєстрація ідей: www.shellideas360.com

Свої питання пишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріал підготовлений за підтримки компанії “Шелл в Україні”

Джерело: ТВОЯ ІДЕЯ МОЖЕ ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ!


Новини

На сайті 14 гостей та 0 користувачів