image003Семінар «Управління проектами державно-приватного партнерства для лідерів місцевої влади» відбувся 29 вересня у м. Києві. Семінар компанією–нерезидентом  FHI 360 за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

image001В Україні протягом останніх кількох років існує підвищений інтерес до державно-приватного партнерства (ДПП) як механізму залучення приватного інвестиційного капіталу, знань та досвіду для забезпечення послугами, які надаються державними та місцевими органами влади, та утримання та будівництва об’єктів інфраструктури.

image006У рамках заходів учасники, що представляли органи місцевої влади, бізнес, інвесторів, громади та науковці, ознайомились з світовим досвідом реалізації проектів ДПП, а саме зі стратегіями реалізації та фінансування таких проектів. В рамках тренінгу експерти Нед Уайт та Наталія Доценко-Білоус представили форми, принципи, результати, сфери та практики застосування ДПП в Україні, висвітлили питання спільної діяльності з державним/комунальним підприємством, концесії на будівництво та експлуатацію інфраструктурних об’єктів, оренди державного/комунального нерухомого майна, інвестиційної діяльності з державним/комунальнім підприємством та технологіями використання консорціуму як організаційного об‘єднання державного/комунального підприємства та приватного інвестора.

image004


Новини

На сайті 35 гостей та 0 користувачів