Оголошення конкурсу проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошують конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги  на рівні територіальних громад».

  

Метою конкурсу є сприяти інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад шляхом налагодження та розгортання співпраці між місцевими центрами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування/місцевої влади. Пріоритетами конкурсу є налагодження тристоронньої співпраці між місцевими центрами та громадськими організаціями й органами місцевого самоврядування/місцевої влади, які надають безоплатну первинну правову допомогу, задля покращення доступу представників вразливих верств мешканців громад до правосуддя, зокрема до якісної безоплатної правової допомоги, виходячи з існуючих потреб громади; розвиток інноваційних механізмів вирішення правових проблем, характерних для обраної територіальної громади тощо. Конкурс відбувається за сприяння Координаційного центру з надання правової допомоги.

Конкурс проходить у два етапи. Перший етап конкурсу триває до 9 листопада 2015 року та передбачає подання концепції проекту за відповідною формою. Максимальний розмір грантової підтримки – 100 тис. грн. Максимальна тривалість проекту – 12 місяців.

Детальніше тут


Новини

На сайті 485 гостей та користувачі відсутні