Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив оголошує конкурс проектів

Посольство Канади в Україні оголошує конкурс проектів в рамках програми Канадського фонду місцевих ініціатив на 2015-2016 рік. Останній термін подання заявок – 12 жовтня 2015 року (17:00).

За допомогою КФМІ, Посольство Канади у Києві має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети

(1) Захист прав людини та основних свобод, у тому числі свободу релігії та права ЛГБТ; 

(2) Запобігання сексуального насильства та ранні шлюби з примусу; 

(3) Підтримка демократичних змін та поширення участі у демократичному процесі, зокрема жінок та меншин; 

(4) Закріплення верховенства права та боротьба з дестабілізуючим впливом злочинності та корумпованості, у тому числі через розбудову сектору безпеки; 

(5) Укріплення економічного управління, у тому числі розбудова вільних ринків, а також запровадження ефективного середовища для бізнесу,  

(6) Надання першочергових, цільових відповідей на катастрофи та нові кризи, фокусуючись на невеликомасштабну гуманітарну допомогу. 

(7)Свобода віросповідання. 

Канадський Фонд також визнає важливість сталого розвитку навколишнього середовища та гендерної рівності, саме тому проекти, націлені на ці питання, вітаються. Канада віддана підвищенню ролі жінок та дівчат у процесі прийняття рішень, але також меншин та людей з обмеженими можливостями, адже їх права є невід’ємною та неподільною частиною прав людини. Крім того, екологічні міркування повинні бути завжди прийняті до уваги, і всі КФМІ проекти будуть проходити процес відбору для визначення необхідності повної екологічної оцінки. 

Проекти Канадського фонду повинні відповідати принципам орієнтованого на результати менеджменту. Тому проекти мають чітко відображати цілі проекту, очікувані результати та необхідні ресурси. Наскільки це можливо, проекти також повинні надавати базові індикатори, які будуть використовуватися для підтвердження прогресу у досягненні результатів. Проекти повинні будуть надати остаточний звіт наприкінці проекту щодо результатів, зазначених в заявці. 

Фінансування 

Як правило, максимальна сума гранту становить 50 тис. канадських доларів (еквівалент у гривнях може змінюватись залежно від коливань обмінного курсу). Внаслідок обмежених ресурсів фонду та великої кількості заяв на фінансування, слід відзначити, що гранти з максимальною сумою можуть бути ухвалені лише за надзвичайних обставин. Зазвичай, гранти надаються у сумі від 5 до 35 тис. канадських доларів. Апліканти повинні продемонструвати зобов’язання щодо проекту через залучення додаткових грошових та/чи матеріальних ресурсів. Апліканти мають забезпечити мінімум 40% грошових та/чи матеріальних ресурсів з інших джерел. Зверніть увагу, що проекти повинні розподілити всі кошти до кінцевої дати завершення проекту. 

Строки 

Кінцевою датою подання заяв на розгляд про фінансування у цьому турі є 12 жовтня 2015 року (17:00). Після отримання усіх пропозицій вони будуть оцінені та класифіковані Посольством Канади відповідно до критеріїв оцінки, перелічених нижче. При прийнятті остаточного рішення про фінансування Посольство Канади залишає за собою право врахувати інші фактори. 

Посольство Канади також залишає за собою право прийняти чи відхилити будь-яку чи всі пропозиції. Загалом діяльність в рамках проекту повинна бути завершена до 26 лютого 2016 року. 

Пропозиції будуть оцінюватися за наступними критеріями: 

  • Спроможність виконання проекту та технічні можливості апліканта 
  • Менеджмент, орієнтований на результат 
  • Інформування, розповсюдження інформації та медійна стратегія щодо публікації результатів проекту 
  • Залучення наскрізних тем гендерної рівності та сталого розвитку навколишнього середовища 

Посольство Канади в Україні 

Поштова адреса: вул. Костельна 13А 
Київ – 01091, Україна 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
*(будь ласка, ставте у копію дві адреси)  

Контакти

http://gurt.org.ua/img/contacts.png) 0px 0px repeat-x;">

Детальніше - тут


Новини

На сайті 532 гостей та користувачі відсутні