Конкурс Apps4Cities Challenge

Громадська мережа ОПОРА та TechSoup в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» запрошує органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації всіх форм власності, міські ініціативи, команди активістів та усіх зацікавлених подавати ідеї міських сервісів на конкурс Apps4Cities Challenge.

Основою таких ідей можуть стати ініціативи розробки сервісів, візуалізація та інші інструменти, продукти, що використовують будь- який набір даних, розміщений на порталі data.danimist.org.ua. Також за умовами конкурсу у створенні сервісу допускається і використання інших відкритих даних або даних, отриманих шляхом краудсорсінгу.

Якщо Ви зацікавлені у розв’язанні міських проблем за допомогою технологій, чи створення потрібного та цікавого сервісу для громади, влади чи бізнесу, то конкурс Apps4Cities Challenge може допомогти з реалізацією цієї ініціативи: повідомте ідею сервісу, в якому будуть використані міські відкриті дані; зберіть команду (або приєднайтесь до вже сформованої команди) і доведіть ідею до створення інтерактивного прототипу.

Для того, щоб подати ідею на конкурс, просто заповніть форму на сайті проекту.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ "APPS4CITIES"

Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup запрошують взяти участь у конкурсі сервісів Apps4Cities, щоб покращити життя мешканців міст та допомогти цим вирішити місцеві проблеми.

У конкурсі можна взяти участь двома способами: вибрати варіант В мене є ідея або Взяти ідею.

Варіант В мене є ідея полягає у наступному:

- повідомте ідею сервісу, в якому будуть використані міські відкриті дані;

- зберіть команду;

- і доведіть ідею до створення інтерактивного прототипу.

Варіант Взяти ідею полягає у наступному:

- повідомте наших партнерів про бажання реалізувати ідею;

- і починайте разом з ними реалізацію ідеї.

При реалізації ідеї обов'язково використайте принаймні один набір міських даних. Ви можете також використати інші відкриті дані (без обмежень). Перевагу матиме відкрите рішення (з відкритим вихідним кодом та доступом з безкоштовної ліцензії), доступне усім користувачам (з використанням стандарту WCAG 2.0).

Після першого туру голосування в кінці вересня 20 фіналістів, які переможуть на інтернет- голосуванні та котрих оберуть журі, ми запросимо на хакатон, щоб попрацювати разом та створити прототипи. До листопада триватиме голосування за кожну із 20 ідей, які зголосяться працювати далі після хакатону. Вже в кінці листопада ми разом з інтернет-голосуванням та журі відберемо трьох переможців, які отримають призи у розмірі 3000 доларів та пропозицію подальшої інкубації своїх проектів.

За детальною інформацією щодо проекту звертайтеся, будь ласка, до менеджера з комунікацій проекту «Дані міст» від ОПОРА Оксани Купер (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Deadline – 18 вересня 2016 року.