Фонд ім. Роберта Боша та Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST)

Фонд ім. Роберта Боша та Чорноморський цільовий фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST) продовжують свою спільну ініціативу фінансування підтримки діяльності по зміцненню довіри недержавних організацій на Південному Кавказі, в Україні і Молдові, і в сусідніх країнах.

Партнери переконані, що громадянське суспільство може внести цінний внесок в процес зміцнення довіри, взаєморозуміння і примирення між сторонами в Державах, що беруть участь в (збройних) конфліктах.

Ця ініціатива спрямована на заохочення грантоотримувачів досліджувати нові способи, методи і підходи для зміцнення взаєморозуміння.

Проекти повинні бути ініційовані ГО, які можуть ефективно взаємодіяти з цільовою аудиторією населення регіону.

Напрями проектів, які особливо цінуються розробниками програми:

- підходи до створення і/або зміцнення місцевої, регіональної та національної спроможності сприяння співіснуванню і реінтеграції;

- транскордонні ініціативи молоді;

- підходи до громадянської освіти або збільшення активності громадянського суспільства;

-підходи до примирення і миру, які включають досвідом з історії та передати їх молодому поколінню;

- мистецтво та культурна робота з метою зміцнення миру і примирення;

- Роль засобів масової інформації в подоланні стереотипів. Зацікавленим ГО пропонується надати свої проектні пропозиції.

Проекти повинні бути завершені до квітня 2017 року. Максимальна тривалість проекту не повинна перевищувати 11 місяців. Проектні пропозиції повинні бути представлені виключно англійською мовою згідно з відповідних форм (додатки і бюджету). Одержувачі грантів повинні представити підсумкові звіти виключно англійською мовою.

Контакти: Ана Aelenei - BST представник України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Deadline – 17 березня, 15 липня 2016 року.

Детальніше тут.


Новини

На сайті 570 гостей та користувачі відсутні