ГО «Центр Соціальна Дія»/Проект «Без Кордонів» та Коаліція з протидії дискримінації в Україні у партнерстві з Офісом Уповноваженого ВР з прав людини та за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” запрошують громадські організації, які в своїй діяльності

Метою Кампанії є підвищення обізнаності населення в регіонах щодо проблеми дискримінації та засобів протидії.

Детальну інформацію про національну Кампанію можна завантажити тут.

Заявку на отримання гранту потрібно заповнити он-лайн.

Набір заходів в рамках запропонованої проектної заявки кожен заявник обирає індивідуально за допомогою "проектного конструктора", що є обов’язковою вимогою для отримання фінансування.

"Проектний конструктор" включає в себе заходи за трьома напрямками.

Кожен партнер зобов’язується виконати від 3 заходів з кожного напрямку: один захід – обов’язковий (відмічено значком*), два інші заходи – на вибір, самостійно оцінюючи їх ефективність в регіоні, власні ресурси та попередньо запитуючи у координатора Кампанії про необхідні роздаткові та інформаційні матеріали, плакати, коментарі експертів тощо. Список заходів не є вичерпним.

Заявники можуть пропонувати свою діяльність в рамках кожного напрямку. Діяльність в інших регіонах Якщо ви не знайшли свій регіон у списку, але бажаєте долучитися до Кампанії, ми готові забезпечити вашу діяльність в рамках проекту «Дискримінація обмежує. Протидій!» усіма необхідними роздатковими матеріалами, реквізитами, інформаційною та експертною підтримкою.

За наявністю додаткових коштів, партнерські організації, які підтримують діяльність Кампанії в регіонах на волонтерських засадах, отримують фінансування поза конкурсом.

Deadline – 10 березня 2016 року.

Детальніше тут.


Новини

На сайті 592 гостей та користувачі відсутні