Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Мета конкурсу: Активізація громад через реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.

Умови конкурсу: Заявки приймаються від неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих громад та відкриті до співпраці з неурядовими організаціями та ініціативними групами з інших областей України.

Учасники конкурсу — громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями; Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:

- розвиток громадської активності в громадах та об’єднання зусиль мешканців для вирішення проблем громади \ або ж спільної роботи над розвитком громади;

- передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;

- сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;

- матимуть довготривалі результати;

- запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;

- беруть на себе забезпечення просвітницької діяльності для соціально вразливих груп громадян, активістів місцевих громад і ініціативних громадських груп;

- Ініціативи, що передбачають створення партнерств, коаліцій, мереж, (у тому числі міжрегіональних) для їх виконання

Заявка на грант повинна подаватися українською мовою за формою, яка додається, на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конкурс малих грантів».

Контакти:Неля Лавріненко – координатор мінігрантів Мережі «Громадські ініціативи України» тел. (067) 4648173 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аплікаційна форма

Deadline – 25 січня 2016 року

Детальніше тут.


Новини

На сайті 517 гостей та користувачі відсутні