Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) в рамках Програмної ініціативи «Демократична практика» оголошує конкурс «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад».

Мета конкурсу – сприяння розробці, публічному обговоренню, лобіюванню ухвалення та впровадженню стратегічних документів новоутворених об'єднаних територіальних громад як важливих складових їх розвитку, задля надання практичної допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди, які мають:

- статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;

- щонайменше трирічний досвід активної роботи у сфері стратегічного планування розвитку територій, розвитку місцевого самоврядування та місцевої демократії;

- спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування). Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з органами місцевого самоврядування, коаліції з іншими громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, органами самоорганізації населення (у тому числі з інших адміністративно- територіальних одиниць України). Пріоритети конкурсу (наведений перелік не є вичерпним):

- проведення аналізу та формування паспорту ресурсної бази обраної об'єднаної територіальної громади;

- розробка проектів нормативно-правових актів: а) стратегії розвитку об'єднаної територіальної громади на довгострокову перспективу (щонайменше на 10 років); б) внесення змін до плану соціально-економічного розвитку громади на 2016 рік (за потреби); в) плану соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік; г) статуту об'єднаної територіальної громади;

- організація широкого публічного обговорення результатів аналізу та проектів нормативно- правових актів за участі членів територіальної громади та представників органів місцевого самоврядування із використанням форм місцевої демократії в кожному населеному пункті, що входить до складу об'єднаної територіальної громади;

- лобіювання проектів нормативно-правових актів, напрацьованих та обговорених в межах проекту, в органах місцевого самоврядування;

- широке інформування членів об'єднаної територіальної громади про перебіг проекту, поширення кращого досвіду (історій успіху) проекту в межах області, на території якої реалізовуватиметься проект, а також України в цілому через ЗМІ, Інтернет, нові медіа, в т.ч. шляхом проведення підсумкової прес-конференції. Проектні пропозиції з додатками слід обов’язково:

- зареєструвати на сайті фонду, скориставшись сервісом “Електронний конкурс”;

- подати в електронному вигляді (заповнену аплікаційну форму (у форматі .doc) і додатки (у форматі .doc або .pdf) потрібно надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс "Стратегічні плани"").

Deadline – 15 січня 2016 року.

Детальніше тут


Новини

На сайті 568 гостей та користувачі відсутні