Перелік донорських організацій, міжнародний агенцій та груп, представлених в Україні

Програма розвитку ООН (ПРООН)

ПРООНє глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 177 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів.

В Українітри головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються надемократичному врядуванні та місцевому розвитку; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; на енергетиці та навколишньому природному середовищі.

Сайт:http://www.undp.org.ua

Проекти: http://undp.org.ua/ua/projects-list-all   


Європейський Союз

Програма ЄС із фінансової та технічної співпраці підтримує перспективний план дій України щодо впровадження реформ. Більше 250 проектів нині здійснюються в широкому спектрі галузей, регіонів і міст України. Допомога ЄС зосереджується зокрема на підтримці демократичного розвитку і правильного керування, реформ регулювання й зміцнення адміністративного потенціалу, розвитку інфраструктури та ядерної безпеки. Фінансування ЄС проектів в Україні здійснюється у формі грантів, контрактів і зростаючої підтримки бюджету.

Сайт:http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm

Проекти: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/projects/overview/index_uk.htm

Проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні"
http://www.surdp.eu


SDC — Шведське агентство з питань розвитку і співробітництва

Співробітництво Швейцарії з країнами Східної Європи та колишнього Радянського Союзу підтримує перехід до верховенства права, демократії та соціальноорієтованої ринкової економіки шляхом обміну знаннями та надання допомоги у вирішенні проблем. Швейцарська агенція розвитку та співробітництва робить внесок у зміцнення демократичних інституцій, ефективного врядування та стабільних умов економіки в колишніх країнах соціалістичного табору. Серед основних видів діяльності:

  • підтримка соціальних, правових та економічних реформ,
  • професійна освіта для молоді та безробітних,
  • покращення базової інфраструктури, зокрема в галузі здоров’я та водопостачання,
  • розвиток сільської місцевості.

Приблизно 53% ресурсів інвестовано в країни Західних Балкан (Албанія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Сербія та Косово). Близько 47% бюджету йде до проектів, які впроваджуються у колишніх радянських республіках (Південний Кавказ, Центральна Азія, Україна та Молдова).

Сайт: http://www.swiss-cooperation.admin.ch/ukraine/Uk/Welcome_to_the_Office

Проекти: http://www.swiss-cooperation.admin.ch/ukraine/Uk/Welcome_to_the_Office/Activities_of_Swiss_International_Cooperation

Швейцарсько-український Проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO
http://despro.org.ua/


Новини

На сайті 178 гостей та 0 користувачів