Стартував прийом заявок на участь в конкурсі «Разом в майбутнє»

Розгляд та оцінювання міні-проектів, а також визначення міні- проектів - переможців конкурсу триватиме до 8 квітня.

У 2016 році Положенням про порядок проведення конкурсу визначено три основні номінації, за якими обиратимуться міні- проекти - переможці:

- «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, заміна систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, упровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);

- «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);

- «Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).

Обсяг фінансування одного міні-проекту в 2016 році визначений в сумі до 200 тис. грн.

Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування.

Максимальна сума гранту (субвенції) з обласного бюджету не перевищує 50% вартості проекту.

Внесок Конкурсанта (громадської організації, ініціативної групи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та інших) – не менше 5 %. Внесок місцевих бюджетів (сільського, селищного, міського та районного бюджетів), приватного партнера або з іншого джерела, не забороненого чинним законодавством України, – не менше 45% (у тому числі кошти місцевих бюджетів – не менше 10% від загальної вартості проекту).

Прийом міні-проектів у паперовому вигляді здійснюватиметься секретаріатом Конкурсного комітету у робочі дні з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 1-й поверх, к.3 або поштовим відправленням на адресу: 61200, м. Харків, вул. Сумська, 64, Харківська обласна рада, Конкурсний комітет

Deadline – 7 березня 2016 року.

Сейчас 608 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте