З метою підвищення рівня освіченості педагогів України з питань освіти для сталого розвитку Програма розвитку ООН оголошує Всеукраїнський конкурс «Сталий розвиток – наш вибір».

Завдання Конкурсу:

- пошук нових форм, методів і моделей організації просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх та вихованцями дошкільних і позашкільних навчальних закладів;

- поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної просвітницької роботи з питань сталого розвитку серед дітей та молоді України;

- створення банку навчальних програм, інноваційних форм та методів організації навчально- виховного процесу, спрямованого на вирішення питань збалансованого споживання природних ресурсів.

Конкурс проводитиметься за наступними номінаціями:

Номінація №1

- Розробки навчальних занять відповідно до програми спецкурсу «Основи стратегії сталого розвитку в Україні»

Номінація № 2

-Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, зміст яких висвітлює основні позиції сталого розвитку

Номінація № 3

-Розробка позакласного заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку на теми: «Енергозбереження: я, родина, місто, держава», «Збалансоване природокористування», «Біорізноманіття – єдина умова існування життя», «Мій дім й сталий розвиток. Що спільного?», «Я навчу свою родину бути ощадливою!», «Вода – джерело життя», «Спасти наші ґрунти», «Як людина може змінити клімат на Землі?»

Номінація № 4

- Розробки сценаріїв освітньо-психологічних тренінгів на теми: «Сталий розвиток – вибір кожного».

Deadline – 20 лютого 2016 року.

Сейчас 663 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте