Фонд міжнародного розвитку Організації країн експортерів нафти (OFID) та Програма розвитку ООН запрошують громадські організації з Європи, Центральної Азії та Близького Сходу подати свої проектні ідеї на Міжрегіональний грантовий конкурс від ОФІД-ПРООН та спільно розвивати, перевіряти, або розділяти сучасні рішення проблемам розвитку, що характерні регіонові.

Кінцевий термін: 30 березня 2015
Відкритий для громадських організацій зі Східної Європи (в т.ч. з України) та Близького Сходу.
Розмір гранту: 20-55 тисяч доларів


Тематичними пріоритетами даного конкурсу є:

пріоритет 1: доступні рішення енергетичного та водного забезпечення: технологічні рішення, що вирішать проблему нестачі доступу до енергії та води;
пріоритет 2: економічне управління та зайнятість: вирішення необхідності більш інклюзивного (відкритого) ринку праці з одночасним збільшенням можливостей доступу до ринку праці.

Право на участь

На цю програму свої заявки можуть подавати громадські організації з України, а також Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Грузії, Казахстану, Косово, Киргизстану, Молдови, Чорногорії, Румунії, Сербії, Таджикистану, Македонії, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану, а також з Джибуті, Єгипту, Йорданії, Лівану, Марокко, Сомалі, Палестини, Судану, Сирії, Тунісу та Ємену.

Грант

Гранти, мінімальна сума — 20,000, максимальна — 50,000, підтримуватимуть проекти протягом 12 місяців.

Подача заявки

Міжрегіональний грантовий конкурс складається з двох етапів.

1 — Заявка про інтерес

Потенційні заявники коротко пояснюють проектні ідеї та надають інформацію про діяльність та статус організації. Організації повинні заповнити форму та надіслати її, разом з перекладеними на англійську мову документами про реєстрацію організації як неурядової, на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Кінцевий термін подачі заявки про інтерес30 березня 2015.

2 — Повна заявка

Після позитивного відбору заявок про інтерес, кожен заявник налагоджує/посилює співпрацю з однією з інших організацій з іншого регіону, в якій діє програма (розділ “Право на участь”). Організації разом розробляють детальну проектну пропозицію у відповідності з додатком B та додатком C. Додатково, одна з організацій партнерів також має заповнити лист-зобов'язання та надіслати його разом з перекладеною на англійську мову реєстрацією організації на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Кінцевий термін подачі повної заявки — 31 травня 2015 року.

З будь-яких запитань пишіть на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Джерело : http://www.civicua.org/news/view.html?q=2416752


Новини

We have 401 guests and no members online