Проект «Без Кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» оголошує конкурс малих грантів для неурядових організацій та ініціатив, що працюють з ВПО

Конкурс є частиною проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку вимушених переселенців», який реалізується за підтримки Посольства Королівства Нідерланди.

Мета конкурсу малих грантів: допомога в роботі, організаційному розвитку і вибудовуванні взаємних зв’язків між неурядовими організаціями та ініціативами (в першу чергу – Запорізької, Харківської, вільних частинах Донецької та Луганської областей; в окремих випадках – також в інших регіонах), які працюють з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), і, через це – поліпшення ситуації з захистом ВПО в цих регіонах.

Умови конкурсу: Заявки приймаються від неурядових організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям/кам, а також підтримують їх інтеграцію в місцеві спільноти. Учасники конкурсу: неурядові організації, їх коаліції, мережі та об’єднання, а також громадські (волонтерські) незареєстровані ініціативи у партнерстві із зареєстрованими неурядовими організаціями.

Географія проекту: пріоритетними є Запорізька, Харківська, а також вільні частини Донецької та Луганської областей. Приймаються також заявки від учасників з інших регіонів України.

Малі гранти будуть надані відібраним учасникам конкурсу для підтримки інноваційних короткострокових проектів по роботі з ВПО, які матимуть стійкий довгостроковий ефект для діяльності організації та ситуації з ВПО після закінчення фінансування проекту. Приклади проектів, які можуть бути розглянуті для отримання малих грантів:

- проекти, спрямовані на реінтеграцію ВПО, налагодження відносин між ними і місцевим співтовариством;

- діяльність, спрямована на надання правового захисту ВПО;

- діяльність, спрямована на підтримку ВПО, що відносяться до уразливих груп;

- інформаційні кампанії, які сприяють покращенню ситуації з правами ВПО;

- діяльність, спрямована на організацію і розвиток спільних зусиль різних організацій щодо поліпшення ситуації з правами ВПО;

- інші проекти.

Процес подачі заявки:

- Заявку необхідно подати, заповнивши російською або українською мовою форму проектної заявки (можна завантажити за посиланням) і відправивши її на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. c заголовком «на конкурс малих грантів – від / назва організації».

- Також всі учасники конкурсу повинні заповнити форму «Оцінка потреб організацій/ініціатив, що працюють з ВПО» – за посиланням.

За додатковою інформацією та уточненнями звертайтесь: Олександра Назарова, спеціалістка з розвитку Проекту «Без Кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» та команда Проекту «Без Кордонів», This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +38 (044) 33 11 597

Deadline – 15 лютого 2016 року.


Новини

We have 1741 guests and no members online