Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) в рамках Програмної ініціативи «Демократична практика» оголошує конкурс «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад».

Мета конкурсу – сприяння розробці, публічному обговоренню, лобіюванню ухвалення та впровадженню стратегічних документів новоутворених об'єднаних територіальних громад як важливих складових їх розвитку, задля надання практичної допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди, які мають:

- статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;

- щонайменше трирічний досвід активної роботи у сфері стратегічного планування розвитку територій, розвитку місцевого самоврядування та місцевої демократії;

- спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування). Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з органами місцевого самоврядування, коаліції з іншими громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, органами самоорганізації населення (у тому числі з інших адміністративно- територіальних одиниць України). Пріоритети конкурсу (наведений перелік не є вичерпним):

- проведення аналізу та формування паспорту ресурсної бази обраної об'єднаної територіальної громади;

- розробка проектів нормативно-правових актів: а) стратегії розвитку об'єднаної територіальної громади на довгострокову перспективу (щонайменше на 10 років); б) внесення змін до плану соціально-економічного розвитку громади на 2016 рік (за потреби); в) плану соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік; г) статуту об'єднаної територіальної громади;

- організація широкого публічного обговорення результатів аналізу та проектів нормативно- правових актів за участі членів територіальної громади та представників органів місцевого самоврядування із використанням форм місцевої демократії в кожному населеному пункті, що входить до складу об'єднаної територіальної громади;

- лобіювання проектів нормативно-правових актів, напрацьованих та обговорених в межах проекту, в органах місцевого самоврядування;

- широке інформування членів об'єднаної територіальної громади про перебіг проекту, поширення кращого досвіду (історій успіху) проекту в межах області, на території якої реалізовуватиметься проект, а також України в цілому через ЗМІ, Інтернет, нові медіа, в т.ч. шляхом проведення підсумкової прес-конференції. Проектні пропозиції з додатками слід обов’язково:

- зареєструвати на сайті фонду, скориставшись сервісом “Електронний конкурс”;

- подати в електронному вигляді (заповнену аплікаційну форму (у форматі .doc) і додатки (у форматі .doc або .pdf) потрібно надіслати на електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс "Стратегічні плани"").

Deadline – 15 січня 2016 року.

Детальніше тут


Новини

We have 1713 guests and no members online