ФОНД СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії.

Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Вибір проектів базується на спроможності організацій вказувати на конкретні досягнення та їхній вплив на певну сферу чи громаду.

Головні вимоги до проектів:

- Гранти надаються виключно українським організаціям, що мають статус недержавних та неприбуткових. До таких належать: громадські організації (асоціації), благодійні фонди та аналітичні центри.

- Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади.

- Хоча максимальна сума фінансування одного проекту складає 24,000 доларів США, середні суми грантів становлять від 5,000 до 15,000 доларів США.

- Американські та іноземні організації, а також громадяни інших країн не можуть претендувати на отримання фінансування за даною програмою.

- Грантові заявки необхідно подавати двома мовами: на англійською та українською.

- Крім даного конкурсу, Посольство США проводить регіональні та тематичні конкурси, де вимоги до організацій та проектів можуть відрізнятись від даного конкурсу. Слідкуйте за оголошеннями на веб-сторінці та у місцевих ЗМІ.

- Тривалість проектів не може бути більшою за один рік. Кошти, які були витрачені до початку або після завершення терміну проекту, не підлягають відшкодуванню.

Тематика проектів.

Заявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду:

- Права людини - освіта, моніторинг, повідомлення про порушення прав людини: у заявках необхідно вказати, які прошарки населення будуть цільовими та які види діяльності заплановані в рамках проекту та після його завершення;

- Верховенство права та реформа в галузі права: юридичні послуги, юридична освіта населення та компанії з адвокації, судова підтримка, лобіювання ідеї верховенства права та діяльність після завершення проекту;

- Підтримка громадських ініціатив: ініціативи, що сприяють подальшому розвитку, ефективності та самозабезпеченню третього сектора;

- Розвиток виборчої системи: освіта виборців та моніторинг виборів, в тому числі навчальні програми та інша діяльність, пов’язана з удосконаленням виборчої системи;

- Антикорупційна діяльність та прозорість уряду: освіта та інформування громадськості щодо даних проблемам;

- Запобігання торгівлі людьми: проекти, спрямовані на підвищення обізнаності щодо проблеми, попередження торгівлі людьми та надання юридичної допомоги;

- Рівність жінок, етнічних та інших меншин: захист, юридична допомога; проекти, спрямовані на створення асоціацій тощо.

- Економічні реформи: сприяння ініціативам у сфері ринкової економіки, розвиток малого та середнього бізнесу, реформи в аграрному секторі; підтримка зв’язків між громадськістю та приватним сектором; лобіювання податкової реформи та інших питань стосовно підприємницької діяльності;

Надсилайте заявки електронною поштою на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. з поміткою “На загальний конкурс Фонду сприяння демократії”.

Офіс грантових програм: Тел: (044) 521-5044, Факс: (044) 521-5575

Deadline – постійно діюча


Новини

We have 1737 guests and no members online