25 вересня 2015 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустрічпредставників Центрурегіонального розвитку з міським головою Богодухова – Наталією Іванівною Олексенко.

12011219 889549031111139 6249749172264737295 nПід час зустрічі розглядались питання, пов’язані з принципами та напрямами розпочатої партнерської співпраці між Центром регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова і Богодухівською міською радою в рамках проекту «Приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка була підписана між  очільником міста Самбора Тарасом Копиляком, міським головою Богодухова Наталією Олексенко та вуйтомГміниЯсло Станіславом Панькевичем  у контексті добросусідських  та партнерських відносин.

До участі в розробці та написанні проектів в міжнародні фонди та організації кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонально розвитку активно залучає студентів та аспірантів.

На сайті Один гість та користувачі відсутні