1  Building Foundations

Серед спікерів зустрічі:

Ніка Донченко -  засновник клубу молодих підприємців «Трамплін», Президент харківського клубу підприємців. Власник онлайн-магазину "Золото Греції";

Оксана Кіхтенко -  соціальний підприємець та суспільний діяч, професіонал з Маркетингу та HR-брендінгу. Засновник соціальної  кар'єрної платформи для молодих фахівців «ЯППІ», 1-ї  Школи практичного Інтернет-маркетингу в Україні "I-Marketing School". Засновник HR клубу нового формату - HR coffee & talks. Організатор масштабних заходів всеукраїнського рівня, таких як: Всеукраїнський IT HR Форум: IT Recruitment & Management 3.0;

Євгеній Белошицький -  професійний фрілансер в інтернет-маркетингу і євангеліст фрілансу, засновник і куратор конференції TEDxKharkov, freelance-mobilizer в Elance-oDesk. Як незалежний фрілансер співпрацює і з всесвітньо відомими брендами, і стартапами. Крім основної роботи, Євген допомагає початківцям і досвідченим підприємцям в освоєнні тонкощів фрілансу. В даний час створює два проекти на підтримку фрілансу як способу життя: Freevolution і NomadBiz.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.

Готуйте свої запитання, ідеї і обов’язково беріть зі собою хороший настрій та друзів!

Жити означає ДІЯ&ти!

Партнерами заходу є також Global Shapers Community Kharkov Hub - ініціатива Всесвітнього економічного форуму, яка об'єднує молодих неординарних людей з великим потенціалом для майбутнього лідерства в кожному великому місті по всьому світу. Ці волонтери реалізують проекти, які приносять користь і позитивно впливають на різні сторони життя їхніх місцевих громад або країни в цілому.

Відбудеться зустріч у Єврейському культурному центрі "Бейт Дан" - м. Ботанічний сад, вул. Тобольська 46.

Джерело: Твори. Дій. Змінюй.