cimg719725 жовтня 2013 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся семінар на тему «Реформування місцевого самоврядування в Україні та європейський досвід».
На семінар були запрошені представники Польської Республіки - Павло Прокоп, Голова Правління Фонду менеджерських ініціатив, радник Маршалка Люблінського воєводства та Президента міста Любліна, Мирослав Скурко, Директор Програми «Study Тours to Poland» і Богдан Юрчук, менеджер Фонду менеджерських ініціатив. З вітальним словом до учасників заходу звернулися президент Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і перший проректор з наукової роботи ХНУМГ імені О. М. Бекетова Стадник Г. В.

Польські гості поділилися досвідом розвитку місцевого самоврядування в сусідній країні, проблемами самоврядування на шляху до євроінтеграції та прикладами їх вирішення (Павел Прокоп). Мирослав Скурко розповів про програми міжнародного співробітництва, а Богдан Юрчук - про відмінності систем Польщі та України.
   Також виступили віце - президент Асоціації Людмила Немикіна - з доповіддю про те, як територіальні громади залучаються до участі в проектах, конкурсах, грантах; Олексенко Наталія Іванівна, Богодухівський міський голова поділилася досвідом роботи з громадою Богодухів в напрямку залучення та використання зовнішніх організацій та міжнародної допомоги.
  Директор Центру регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Димченко Олена Володимирівна розповіла про основні напрямки роботи ЦРР, взаємоз'язок інтересів районних ресурсних центрів та Університету, а також поділилася власними успішними практиками роботи у сфері залучення зовнішніх ресурсів.
   Семінар пройшов під модерацією першого віце - президента - виконавчого директора Асоціації Миколи Титова. Учасники, а саме - голови районних рад, міські голови міст обласного та районного значення, селищні голови селищ, які є райцентрами отримали багато корисної інформації, і поділилися думками про шляхи реформування місцевого самоврядування в нашій країні.