03На занятті для учнів «Школа мера» експерт Центру регіонального розвитку Єсіна Валерія Олександрівна ознайомила та докладно розповіла про мету та план реалізації школярам м. Харкова та Харківської області проекту «Вода у долонях», що реалізується ХНУМГ ім. О.М. Бекетова сумісно із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та профінансовано компанією Представництвом «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.» та провела тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів». Учням було докладно розказано та проілюстровано етапи написання грантових проектів.

Єсіна В.О. розкрила секрети побудови грантової заявки та детально розповіла про проблеми та форс-мажорні обставини, які можуть виникнути у ході реалізації проекту. Учасники тренінгу в активно обговорювали тему та ставили запитання, що допоможуть їм у написання своїх власних проектів.